Zdraví je alfa omegou právě v této době, v které se nacházíme. Pokud jste měli vaše zdraví a tělo na druhém či třetím místě, právě TEĎ je čas na regeneraci a výživu od hlavy až k patě.. Nenechat si kazit náladu momentální situací a najít si prostě čas k radosti a naplnění. Co mně pomáhá v tomto období zákazů je přenést se v myšlenkách do svého šťastného koutku v bytě a dát stereotypním dnům špetku radosti a nevšednosti. 
5 věcí, které mi pomáhají v této době:

  • Kniha a články které mně potěší, nabijí energií a novými znalostmi 
  • Hovory se svými blízkými a rodinou
  • Samostudium v mém oboru
  • Čtení pohádek mým vnukům 🙂
  • Nekonečné telefonické hovory, které jsou vždy příjemné, obohacují mě a snad i druhou stranu. Většinou je to pokecání s lidmi z Finclubu, s lidmi z mé obchodní sítě, kteří jsou mi stále inspirací.

Které produkty z nabídky Finclubu mne a moji rodinu v tomto období nikdy nezklamou?

Můj syn, sportovec nedá dopustit na kozí COLOSTRUM – ochrana před infekcí, pomocník pro zdravé střevo, hojení kůže, podpora tvorby svalové hmoty a imunity po tělesné námaze. Tento produkt miluje také moje sestra.

Naše babička dává přednost kravskému Colostru – bere ho pravidelně každý rok jako prevenci před chřipkou. Doporučuji podívat se na video Colostrum, kde najdete možná spousty zdravotních benefitů i pro vás…

Můj manžel nedá dopustit na ANTIBI, které užívá pravidelně v tomto období. 
V období náročné, stresující práce je to pak Fosfoser memory. Fosfosercaps byl vyhlášen Asociací prodejců zdravé výživy v Helsinkách již v roce 2002 vyhlášen produktem roku. Představuje patentovaný komplex sójového lecitinu fosfatidylserinu a kyseliny fosfatidové. Fosfatidylserin je součástí mozkových buněk, přispívá k funkci nervového systému, je užitečný pro koncentraci a schopnost učení.
Děděček má v oblibě MYCELCAPS, cítí se po něm silnější. 

Mycelcaps obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC® – Professional získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium – podhoubí). AHCC® se stala během posledních desetiletí předmětem mnoha výzkumů zejména v Japonsku (cca 200 studií na 30 univerzitách), na toto téma vyšla řada článků i odborných publikací.

Moje maminka by Vám doporučila Visitrong a MULTI JUNIOR, který je pro děti, ale ona si ho oblíbila hlavně proto, že to není tabletka, ale chutný zdravý bonbon. 🙂
A Já? Určitě PYCNOGENOL, který pro mne znamená „MUST HAVE“.

Je to vážně magická ingredience z borovice z francozského pobřeží. Každá tableta mi připomína sílu oceánu, silu vysokých borovic, které musí odolat nápor větru od oceánu, naprosto čisté ovzduší -no jednoduše SILA a ENERGIE pro moje tělo, kůži, cévy, srdce…

Přeji Vám krásný den
PaedDr. Emília Bury, Harmonie těla a duše
PaedDr. Emília Bury pracuje jako medicinský reprezentant, kde se zabývá především ověřenými produkty z finské přírody. Kromě toho vede vlastní salón SPA Cosmetics v Českém Těšíně, a je mentorkou pro desítky lidí ve své obchodní síti a konzultantem v oblasti zdravého životního stylu pro stovky klientů. Na základě analýzy vlasů a diagnostiky z kapky krve – zjištění antioxidační kapacity, toxinů v těle, stavu imunity, Vám dokáže doporučit, kterými vitamíny a minerály posílit výživu těla. 

 

NEVÁHEJTE MNE KONTAKTOVAT.
T: +420 724 122 133