Jednou ze zásadní látek, kterou potřebujeme pro správnou funkcí svalů, kloubů a šlach, a tedy pro pružnost našeho těla, je kolagen. Část ho získáváme z jídla, aby se však správně vstřebával, potřebuje k tomu vitamín C. Pokud je vaše pleť unavená či povadlá, není to jen volání organizmu o make-up, nýbrž důležité hlášení, že tělu zásadně chybí kolagen tam, kde ho nutně potřebujete.

Kolagen je hlavní protein v pojivových tkáních těla. Udržuje veškeré tkáně pohromadě a zajišťuje jejich integritu, elasticitu a regeneraci. Je to nejrozšířenější
protein a jeho distribuce v těle zobrazují procenta na obrázku. Bez dostatečné zásoby kolagenu tak naše tělo strádá a bere kolagen, kde může. Povadlá pleť je tak jen jedním z ukazatelů, kterému navíc málokdy věnujeme potřebnou pozornost.

Řešením je přitom měření pleti, které nám může prozradit, kolik kolagenu nám v těle schází. 

Pleť jako signál těla

„Jedno vím. Žádná žena nechce přehnané a nesplnitelné sliby od výrobků, které nabízíme. Já svým klientkám měřím pleť mikro kamerou – na vlastní oči žena může vidět, kolik kolagenu v pleti má. V případě výrazného poklesu doporučuji kůru 6 lahviček Viva ha collagenu,“ uvádí PaedDr. Emília Bury, která působí jako medicínský reprezentant a zaměřuje se na zdravý životní styl a omlazování pleti.

„Přínos kolagenu pro tělo je jako magické zaklínadlo v souvislosti se zlepšenou kvalitou vlasů, zlepšením textury kůže, redukce vrásek, ale také pro zdravé kosti a zuby. Ostatně nelze očekávat, že v 50-ti budeme mít pleť stejně pružnou jako ve 20-ti.  Elasticita se věkem snižuje, ztenčuje se vnější vrstva kůže, zkracuje se životní cyklus kožních buněk a jejich obnova a také klesá hladina hormonů – a to je ten důležitý argument, který vysvětluji ve své praxi. Učím ženy vnímat své tělo a svou pleť a důvod, proč je důležité doplňovat kolagen pravidelně. Pleť je ale především odrazem vnitřních orgánů,“ vysvětluje Milka Bury.

Jak s úsměvem uvádí, kolagen je pro naše tělo něco jako prospěšné lepidlo. Jedná se o bílkovinu nerozpustnou ve vodě, která působí jako stavební hmota pojivových tkání. Určité množství získáváme z jídla. Pro jeho správnou tvorbu je ale důležitý vitamin C, který podporuje jeho syntézu. Ve formě potravinového doplňku, který obsahuje hydrolyzovaný kolagen v zapouzdřené formě PEPTAN, s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C, představuje VI-VA Ha Collagen dokonalý přínos pro tělo. PaedDr. Emília Bury vychází z bohatých zkušeností v praxi: „Nedávám žádné přehnané sliby. Důležité je pochopit a vyzkoušet. VI-VA Ha Collagen skutečně funguje.“

Co všechno VI-VA Ha Collagen obsahuje?

  • u10 gramů rybího hydrolyzovaného kolagenu Peptan, který je dobře vstřebatelný prostřednictvím sliznice tenkého střeva
  • u100 miligramů kyseliny hyaluronové v unikátní zpouzdřené formě
  • u75 miligramů vitamínu C pro tvorbu kolagenu, který působí na spodní vrstvu kůže

Díky kolagenu získáváte pružnost nejen pro svou pleť, ale především pro své kosti, svaly, šlachy a klouby. 

Chcete zjistit, jak jste na tom s kolagenem vy? Využijte měření pleti.

PaedDr. Emília Bury pracuje jako medicinský reprezentant, kde se zabývá především ověřenými produkty z finské přírody. Kromě toho vede vlastní salón SPA Cosmetics v Českém Těšíně, a je mentorkou pro desítky lidí ve své obchodní síti a konzultantem v oblasti zdravého životního stylu pro stovky klientů. Prostřednictvím měření pleti dokáže analyzovat obsah množství kolagenu a navrhnout tak svým klientkám řešení v případě nedostatku. 

Na základě analýzy vlasů a diagnostiky z kapky krve – zjištění antioxidační kapacity, toxinů v těle, stavu imunity, Vám dokáže doporučit, kterými vitamíny a minerály posílit výživu těla. 

 

NEVÁHEJTE MNE KONTAKTOVAT.
T: +420 724 122 133