Akvitánii Francouzi milují pro její pohádková městečka v baskických barvách, pro deset kilometrů dlouhá ústřičná pole a farmy, největší písečnou dunu v Evropě připomínající Saharu, i z historie známou Eleanoru Akvitánskou, matku krále Richarda Lví Srdce. Především je to však země poskytující koberce lesů borovic, které díky čistému prostředí s větry vanoucími od Atlantiku, nesou zdraví ve své kúře. 

Právě z této kúry se rodí Pycnogenol. Výtažek z borovice je považován za antioxidant, pomáhá chránit buňky před útokem volných radikálů. Má příznivý vliv na mikrocirkulaci krve, na činnost cévní soustavy.

Více informací Vám ráda předám osobně nebo telefonicky. Přeji Vám krásné léto. 🙂

Pečujte o sebe doma i na cestách.

PaedDr. Emília Bury pracuje jako medicinský reprezentant, kde se zabývá především ověřenými produkty z finské přírody. Kromě toho vede vlastní salón SPA Cosmetics v Českém Těšíně, a je mentorkou pro desítky lidí ve své obchodní síti a konzultantem v oblasti zdravého životního stylu pro stovky klientů. Na základě analýzy vlasů a diagnostiky z kapky krve – zjištění antioxidační kapacity, toxinů v těle, stavu imunity, Vám dokáže doporučit, kterými vitamíny a minerály posílit výživu těla. 
Neváhejte mne kontaktovat

T: +420 724 122 113
E: bury.milka@gmail.com