Před chvílí odstartoval školní rok a už se blížíme do finále roku 2021. Kdo z nás však touží běhat po obchodech a shánět to nejlepší? Během října jsme pro Vás proto připravili hned několik akcí, díky kterým se můžete nejen nabít energií, ale také se připravit s předstihem na Vánoce. V klidu a s elegancí. 🙂

15.10.2021 – Jóga pro Tebe

Už tento pátek 15.10. v 17.30 hod v Kapli hotelu Fridrich se uskuteční další harmonizující cvičení „Jóga pro Tebe“. Úspěšná trenérka HC Oceláři Třinec a cvičitelka Iveta Kochová nás v krásném prostředí provede pohyby, které už celé věky pomáhají lidem najít vnitřní klid i fyzické zdraví. 

V případě zájmu si nezapomeňte rezervovat svá místa na tel. 608 113 042.

Těšíme se na Vás!

 

18.10.2021 – Den otevřených dveří v Distribučním centru Finclub v Brně

Ochutnávka zdravých nápojů a smoothie s chlorelou, diagnostika pleti, měření osteoporózy, možnost vyzkoušet si novinky z organické italské kosmetiky The Pure i zajímavé slevy. To a mnohé další čeká návštěvníky při slavnostním otevření Distribučního centra Finclubu Brno v nových prostorách na adrese Hybešova 31 v Brně, v pondělí 18.10.2021 od 10. do 18.hod. Využijte jedinečnou příležitost zažít unikátní kosmetiku na vlastní kůži a získat informace a tipy pro zdraví.

Těšíme se na Vás.
Bližší informace zde – 18.10.2021 Brno

21.10.2021 – Měření pleti v Distribučním centru v Opavě

Je vaše pleť povadlejší než dříve, nebo vám nečekaně „vyraší“ pupínky? Na vině může být únava, jídlo, ale také nedostatek živin. A to jak živin vnějších pro pleť, tak vnitřních pro celý organismus. Ačkoliv nad nečekanými příznaky mávneme mnohdy rukou, měli bychom mít na paměti, že to, jak se cítíme má vliv na naší psychiku. A psychika a vnitřní obranyschopnost mají naopak vliv na náš vzhled.

Dopřejte si diagnostiku pleti kamerou a zjistěte, co vám schází, které látky a živiny doplnit a jak o sebe správně pečovat. Nestárněte zbytečně :).

Jako bonus budete moci na všechny vlastní smyslové buňky zažít unikátní organickou kosmetiku v celé své kráse (peeling, krém, tělová mlha, parfém, sérum)

Těšíme se na Vás v Distribučním centru Finclubu v Opavě dne 21.10.2021 od 10.00- 17.00 hod.

Ještě jste na naší akci nebyli, nebo se chcete na něco zeptat? Stačí zavolat 🙂 – T: +420 724 122 113

23.10.2021 – Produktové školení Finclubu v Praze

O novinkách a TOP produktech z Finska v podání uznávaného doktora MUDr. Jiřího Matušky, o zážitkové organické kosmetice The Pure z Itálie slovy jednoho z nejpovolanějších, jednatele společnosti Finclub International, Bc. Daniela Burawy, a další informace ze světa zdraví z přírody.

Setkání nás všech, kteří tvoříme a žijeme posláním chránit zdraví lidí kolem nás, se uskuteční 23.10.2021 v Praze, od 11. do 17.hodin.

Ještě jste na naší akci nebyli, nebo se chcete na něco zeptat? Stačí zavolat 🙂 – T: +420 724 122 113

25.10.2021 – Setkání v Tišnově

Kdo je připraven, není překvapen. Jak si vytvořit takovou skutečnou domácí přírodní lékárničku, která vás nikdy nezklame? Zdraví je totiž na každém z nás. O tom a o smyslné organické kosmetice se dozvíte na našem setkání v Tišnově. 

Srdečně Vás zveme a těšíme se na setkání s Vámi. 

 

Ještě jste na naší akci nebyli, nebo se chcete na něco zeptat? Nebojte se nám zavolat 🙂
T: +420 724 122 113

Online vzdělávání AKADEMIE SRDCE

Zdraví, péče o sebe, kosmetika, lékařská doporučení, setkávání s lidmi naživo i online. O tom všem je spolupráce s Finclubem International.

Ať už jako člen, tedy zákazník, nebo jako lékař v lékařském grémiu Finclubu, nebo jako obchodní konzultant, my všichni víme, co je naším posláním a po čem toužíme. Pečovat a chránit zdraví lidí kolem nás.

I my se však musíme neustále zlepšovat, vzdělávat a pracovat sami na sobě. A k tomu nám slouží online vzdělávací systém AKADEMIE SRDCE. 

Další video-upoutávka je k lekci „Zaučení“. Chceme-li pomáhat, nezvládneme to sami, a tak stále hledáme lidi, kteří chtějí pomáhat s námi. Cesta je to dlouhodobá a někdy ne snadná. Tempo si udáváte Vy. Nikdy však na to nejste sami.

 

Není to i Vaše cesta? 🙂

Jak se stát členem Finclubu a co to znamená?

Jednoduchým krokem získáváte možnost konzultace svých zdravotních problémů s odborným medicínským poradcem, možnost výhodných cen, slev a akcí na desetiletími ověřené produkty a doplňky stravy, a spousty dalších výhod. Jednou z těch zásadních výhod je také zcela zdarma přístup k modernímu online vzdělávání AKADEMIE SRDCE. Pokud toužíte pomáhat sobě i druhým ke zdraví, tato cesta může být ta pravá pro vás. 

Neváhejte mne kontaktovat. Ráda vám předám detailnější informace. Rozhodnutí je pak již jen na Vás.

Těším se na setkání / komunikaci s Vámi. 🙂

PaedDr. Emília Bury
medicínský reprezentant a spoluzakladatelka projektu Harmonie těla a duše

CHCETE SKUTEČNĚ NĚCO ZMĚNIT?
PORADÍm VÁM, JAK NA TO.
T: +420 724 122 113